Nefertem Eve & Adam

  • img
389.00 ₺  

Stokta Var

Adem ; Üst notalar, Domates yaprağı,misk,vanilya Orta notalar; Labdanum,adaçayı,galbanum,domates yaprağı,orris kökü Alt notalar; vanilya,Sandal ağacı,tolu balsam,mür,benzoin,mis

Kadın ve Erkek: Havva ve Âdem (Eve & Adam)

İstek, arzu, ihtiras, aşk ve arayışın tarihteki ilk temsili Âdem ve Havva’dır. Dünyayı olduğundan güzel kılan tüm eserlerde bu duygular mevcuttur. Örneğin; bir müzisyeni, yazarı, sanatçıyı, bilim insanını harekete geçiren temel ivmeler bunlardır. Haliyle, Havva ve Adem’de bulunan bu duygular yeni arayışlara sebebiyet vermiş ve cennetten kovulmalarına neden olmuştur.

İlk aşkın temsili olan bu çiftin ismine özel olarak üretilen parfümümüzde, “Adam” için misk, vanilya, labdanum, adaçayı, orris kökü gibi esanslar kullanılmıştır. Adam parfümümüz, erkeklere özel hazırlanmış olup; şişe mavi tonlarındadır.

“Eve” parfümümüz ise; armut, kara erik, frezya, böğürtlen gibi esanslardan oluşturulmuş olup kadını temsil ettiği için şişesi kırmızı tonlarda tasarlanmıştır. Mavi ve kırmızı renkler aynı zamanda dinamizmin ve enerjinin temsilidir.

Ürün çiftler için özel olarak üretilmiştir ve afrodizyak etkilidir. Serin ve oda sıcaklığında saklanabilir. Tende on iki saat, kıyafetlerde ise iki gün kalıcılık sağlar. Ürün özel çantası ile gönderilmekte olup, paketin ilk defa sizin tarafınızdan açılacağını ve orijinal olduğunu garantileyen dış bandrole sahiptir.

  • Adam;

Üst notalar: Domates Yaprağı, Misk, Vanilya

Orta notalar: Labdanum, Adaçayı, Galbanum, Domates Yaprağı, Orris Kökü

Alt notalar: Vanilya, Sandal Ağacı, Tolu Balsam, Mür, Benzoin, Misk

  • Eva;

Üst Nota: Armut, Kara Erik, Frezya, Böğürtlen

Orta Nota: Bulgar Gülü, Kahve Çekirdeği, Menekşe

Alt Nota: Tonka Fasulyesi, Paçuli, Amber, Portakal Çiçeği

 

Horus Nefertem’den bilgi almak için, sol alt kısımda bulunan “Whatsapp” ya da sağ alt kısımda bulunan “Mesaj Bırakın” butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş vermek için ise “Sipariş Formunu” doldurabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorum yazmak için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Benzer Ürünler