M9 Plus 2020 Model +hdmı Görüntü Ve Ses Aktarıcı ANYCAST M9

  • img
216.50 ₺  

Stokta Var

m9 plus 2019 model +hdmı görüntü ve ses aktarıcı ürün m9 plus son sürüm anycast modelidir.
Hiçbir kurulum gerektirmez.
Tak kullandır.
Anycast m9 plus hdmi wifi ile kablosuz görüntü aktarıcı dongle hd hdmı wifi kablsuz ses ve görüntü aktarım teknolojisi ios,android ve windows telefon tablet ve bilgisayarlar ile uyumlu çalışır.
Hdmi wifi tv görüntü aktarım cihaz -Bu cihaz sayesinde akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde görüntüyü televizyona yansıtabileceksiniz.Yani tabletinizde veya telefonunuzda izlediğiniz filmi,oynadığınız oyunu izlediğiniz bir videoyu tüm telefonun ekran görüntüsünü televizyonunuza yansıtabileceksiniz.
-ürün son derece kaliteli ve kusursuzdur.
-ürün android cihazlarda ve apple cihazlarda kusursuz olarak çalışmaktadır.
-ürün android platformunda bulunan screen mirroring ve apple platformunda bulunan airplay özellikleri ile aktif hale gelebiliyor.
-ürün apple"ın güncel ve güncellenecek tüm yazılımları ile %100 uyumludur.
-ürün androidin ve apple ıos"un tüm sürümlerine ve gelecek sürümlerine uygundur.
Hd görüntü ve ses aktarım cihazı kablosuz görüntü aktarım cihazı sayesinde fotoğraf, video, müzik, office dosyaları, internet tarayıcısı, power point sunumu veya video görüşmelerini akıllı telefon / tabletinizden geniş ekranlı televizyona veya projektöre aktarabilirsiniz.
Küçük ve taşınabilir tasarımı sayesinde seyahatlerde de oldukça kullanışlıdır.
Tek yapmanız gereken tv, pc vb.
Cihazlarınızın hdmi slotuna ürünü takmak ve ürüne usb üzerinden güç vermektir telefonlarınızın wifi ağı üzerinden cihaza bağlanmak ve mirror screen özelliği ile görüntüyü aktarma filmlerini hatta oyunlarınızı bile tv veya bilgisayar ekranından oynama imkanı.
Samsung, lg, htc, sony, general mobile ile android işletim sistemine sahip (4.2 ve üzerin versiyon) telefon ve tabletlerde çalışmaktadır iphone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 6 plus (ios 7 ve üzeri) çalışmaktadır mac os x (10.9 ve üzeri) işletim sistemini desteklemektedir windows 8.1 ve windows phone 8.1 ve üzeri sürümlerini desteklemektedir

YORUM YAZ

Yorum yazmak için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Benzer Ürünler