Lenovo QT82 TWS Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık

  • img
  • img
img
img
250.00 ₺  

Stokta Var

Lenovo QT82 TWS Bluetooth Spor Kulak İçi Kulaklık


Gürültü Engelleme Özelliği

Kulaklık dışarıdan gelen gürültüyü engelleme özelliğine sahiptir. Bu ürün, dışardan gelen sesleri içeri almaz. Bu sayede sadece kulaklıktan gelen seslere odaklanabilirsiniz. Dışarı ses sızdırma da olmaz. Yanınızda oturan kişi bile ne dinlediğinizi duyamaz.


Kulaklarda Rahatlık için Tasarlandı

Kulak içi olan bu kulaklık, kulakların rahat etmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yumuşak silikon kulaklık başlıkları kulaklar ile uyumludur. Kulakta en uzun süre kullanımda da dahil olmak üzer kesinlikle rahatsızlık hissine neden olmaz.


Farklı İşlevler için Tasarlandı

Kulaklık dendiği zaman aklınıza sadece müzik dinlemek gelmesin. BU kulaklıkta ayrıca mikrofon da bulunduğundan telefon görüşmelerinizi kulaklıkla yapmanız mümkün olur. Sesiniz karşı tarafa yüksek kalitede gider.Suya Dayanıklı Özel Tasarım

Kulaklık tasarımı suya dayanıklı şekilde yapıldı. Ter, yağmur vb. ıslaklıklar kulaklığın çalışmasını olumsuz yönde etkileyemez. Su ona vız gelir tırs gider. Islaklığa dayanıklı tasarlandı.


Varlığını Unutacaksınız

Son derece hafif yapısı ve malzeme seçimi sayesinde kulaklarınızda kulaklık olduğunu bile hatırlamayacaksınız. Çünkü bu ürün çok rahat kullanım için tasarlandı. Kulaklarda konforlu kulaklık kullanımının vakti geldi.


Şık Tasarımı Mevcut

Kulaklık taktığınız zaman şıklığınızdan ödün vermeniz gerekmez. Çünkü kulaklık, şık tasarıma sahiptir. Tasarımı ile kulaklarda harika bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Şıklık derseniz akıllara ilk Lenovo gelir. Onunla modern şıklık mümkün.

 

  

YORUM YAZ

Yorum yazmak için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Benzer Ürünler