BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

  • img
  • img
img
img
200.00 ₺   250.00 ₺ (%20 İndirim)

Stokta Var

BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık


Kablosuz Kullanım Rahatlığı

Kablosuz olması sayesinde BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sayesinde daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bluetooth bağlantısı yaparak kablo dolanması, takılması, yetişmemesi gibi sorunlarla uğraşmazsınız.


Kulağa Tam Oturur

Ergonomik tasarımı sayesinde BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık kulağınıza tam oturur. Bu sayede spor yaparken veya çok hareketliyken bile kulağınızdan düşme tehlikesi olmadan sağlam bir şekilde kullanım yapmanızı sağlar.


Saklama Kutusu

BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklığı saklama kutusu sayesinde rahatlıkla dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu sayede kulaklığınızın teklerini kaybetme riski olmadan daha özgürce kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda cebinize bile kolayca sığar.Suya Dayanıklı

Su geçirmez tasarımı sayesinde BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık ile oldukça kaliteli ve güvenli bir kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede yağmurlu havalarda veya spor esnasında terliyken bile dayanıklılık gösterir.


Kolay Kontrol Edilebilir

Üzerinde bulunan kontrol düğmesi sayesinde BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklığı oldukça kolay ve pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuza dokunmadan ses ayarlarını yapabilirsiniz.


Garantili Kullanım

BE-36 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklığı 24 aylık garanti süresine sahiptir. Bu sayede daha uzun süre boyunca güvenli bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Böylece olası arızalar karşısında endişelenmenize gerek yoktur.

YORUM YAZ

Yorum yazmak için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Benzer Ürünler